İstanbul
DOLAR26.6901
EURO29.0946
ALTIN1668.6
Süleyman Yasin Akdeniz

Süleyman Yasin Akdeniz

Mail: [email protected]

MASUM İNSANLARI NASIL FETÖCÜ YAPTILAR?

FETÖ'nün ağına masum insanları kim ve kimler, nasıl düşürdü?

1- İnsanlar terörist olmak için Fetullah Gülen'e tabi olmadılar.

2- İyi bir insan, eğitimli bir insan, iyi bir Müslüman olacaklarına inandırıldıkları için FETÖCÜ oldular ve aile bireylerini bu örgüte kanalize ettiler.

3- O insanları FETÖ'ye kanalize etmek için, sözde alim hoca kisvesindeki bir çok kimseyi önce Fetullah'ı övdürerek işe koyuldular.

4- FETÖ'nün referansları sebebi ile insanlar FETÖ'nün peşinden sürüklenip gittiler.

5- FETÖ onlara din iman perdesi arkasında sürekli bağlılığı ve itaat etmeyi, sorgulamamayı, sadakat adı altında denilenleri harfiyen yapmayı öğretti.

6- Bu itaati gösteren insanlar kendilerinin Allah'ın iyi bir kulu olacaklarını zannettiler.

7- Ve içine düşürüldükleri Fetullahçı Terör Örgütü'nün fedaileri haline geldiler. Onlara verilen emirle darbe kalkışması yaptılar. Devleti yıkmaya, Hükümeti devirmeye kalktılar.

8- Bu savaşı damgalandıkları için, bilindikleri için kaybettiler, tedbir adı altında yürüttükleri tüm sırları açığa çıktı.

9- Ve Beklenen uyanış gerçekleşti. FETÖ'yü şişiren, palazlandıran, ona yol açan yapılar tek tek deşifre olmaya başladı. FETÖ kiralık katilken FETÖ'yü kiralayıp, pazarlayanlar ortaya çıktı

10- Fetullah Gülen, Risale-i Nur'u sadeleştirme yaparken destek veren Mustafa Karaman bu desteğini boşuna açıklamamıştı

11- Risale-i Nur'a lügat koymak ile sadeleştirme yapmak arasında hiç bir fark yokken, FETÖ rahat tahrifat yapsın, sadeleştirme yapsın diye, Yeni Nesil, Yeni Asya adı altında lügat meal tahrifatı ile önünü açtılar

12- Fetullah Gülen insanlar için kabul görsün ve hürmet görsün diye evliya, veli, kutup hatta Hz. İsa diyecek kadar algıyı yönettiler. Bunun için İhsan Atasoy, Ahmet Akgündüz gibi çok fetvacıları sahaya sürdüler.

13- Sorularla Risale, Sorularla İslamiyet adı altında siteler kurup, gece gündüz Fetullah Gülen'i parlatıp, milyonlara referans vererek kandırdıklarını FETÖ'ye devşirdiler.

14- Fetullah Gülen'e Müslümanlar sahip çıksın ve açığa çıkan pisliklerini görmezden gelsin diye, karşısına solcuları, Perinçekçileri koydular. Daha da inandırıcı olması için, uydurma mahkemeler davalar ile 28 Şubat tiyatrosunu oynadılar.

15- Gelinen noktada artık deşifre oldular, yeniden nüfuz elde etmek için çeşitli dernekler kurdurdular. Dershanelerde kaybettikleri genç nüfusu, dernekler üzerinden yeniden toparlamaya çalıştılar.

16- Bediüzzaman Hazretlerine şahit olan, vekil ve varis olan ve gerçekleri söyleyebilecek tüm ağır top ağabeyleri şehid ettiler ve susturdular.

17- Artık FETÖ'nün arkasındaki yapı ve yapılar, Türkiye'den dünyaya yayılan ahtapot gibi kolları olan yapılar gün yüzüne tüm çıplaklığı ile ortaya çıkmaya başladı

18- Bundan dolayı birbirine zıt kutuplar, ihtilaf içinde gibi görünen, esasında beraber olan yapılar bir araya geldi. Said Yüce, Ahmet Akgündüz kavgası yerini birlikteliğe bıraktı. Fatih Yağcı ile Mustafa Sungur ağabeyin sözde bedi vakıfları ittifak edip birlikte Fırıncı anma programında omuz omuza görüntü verdiler. Fetullah Gülen mehdidir diyen İhsan Atasoy ile Said yüce yan yana program yapıp görüntü verdiler. Suffa Vakfı'nı temsilen Risale-i Nur sadeleştirmesini savunan Mustafa Karaman ile Said Yüce bir araya geldiler. FETÖ Almanya firarisi Cemil Tokpınar bile Fırıncı abisi için taziye mesajını Twitter'dan dünyaya ilan etti. Tarihçi Yavuz Bahadıroğlu bile, tüm bunları bildiği halde, bu konuları sorgulayan insanlara FETÖ kalıntısı diye iftiraları Akit üzerinden yaymaya başladı.

19- Pardon, birileri FETÖ ile mücadelede, Hükümeti yetersiz,Adaleti yetersiz mi buluyordu?

20- Mücadele son aşamaya geldiği için, yiyecekleri operasyonlardan paçayı kurtaramayacakları için, dünün abi veya hoca bilinenlerinin yarına hain damgası yiyeceğini gördükleri için, Adaleti Beğenmiyoruz, Hükümet Yanlış Yapıyor, Hakan Fidan MİT üzerinden zulüm yapıyor diye çığırtkanlıkları Ahmet Akgündüz üzerinden yaymaya başladılar.

21- Öyle ki, Nurcuları bu kirli oyuna bulaştırmak için Nurdan Haber sitesini bile âlet edip uydurma yazılar ile algı yönetmeye başladılar.

22- Ben tarihe not düşüyorum: YARGILANACAKLAR, HESAP VERECEKLER, KAÇAMAYACAKLAR!

23- Ben ise, evde ayak ayak üstüne atıp, kahvemi içip, çerezimi yerken onları haberlerden seyredeceğim.

24- Çok yakında dünya alem Nurcuların Devlete, seçilmiş Başkanına, İstihbaratına, Adalet kurumuna, Milli Eğitim kurumuna ayar verme gibi bir görevi olmadığını görecek.

25- Bunlara kananlar yol yakınken kendinizi ve sevdiklerinizi bu kirli tezgahtan kurtarın, âlet olmayın, desteklemeyin.

26- Kendileri çökerken, sizi de peşlerinden götürmelerine müsaade etmeyin.

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar